Objednávky odesíláme pondělí - čtvrtek, v pátek je náš sklad zavřený. Děkujeme za pochopení :)

Optimistic

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

  blueberry dessert low
  Optimistic mandlový dezert Borůvka, 125 g
  Kód: 21032K
  Optimistic probiotický mandlový dezert je první český rostlinný „jogurt" vyrobený z mandlového mléka – Optimistic čerstvého mandlového nápoje. **Neobsahuje žádnou laktózu, sóju, lepek ani cukr**, zato je plný zdraví prospěšných živých jogurtových kultur. A protože je v něm doopravdy hodně mandlí, má hustou, krémovou chuť. Optimistic probiotický mandlový dezert Borůvka je navíc **dochucený borůvkami s jablečným moštem**. – bez laktózy, sóji, lepku– vegan (neobsahuje živočišné látky)
  Momentálně nedostupné
  Detail
  strawberry dessert low
  Optimistic mandlový dezert Jahoda, 125 g
  Kód: 21042K
  Optimistic probiotický mandlový dezert je první český rostlinný „jogurt" vyrobený z mandlového mléka – Optimistic čerstvého mandlového nápoje. **Neobsahuje žádnou laktózu, sóju, lepek ani cukr**, zato je plný zdraví prospěšných živých jogurtových kultur. A protože je v něm doopravdy hodně mandlí, má hustou, krémovou chuť. Optimistic probiotický mandlový dezert Jahoda je navíc **dochucený jahodami s jablečným moštem**. – bez laktózy, sóji, lepku– vegan (neobsahuje živočišné látky)
  Momentálně nedostupné
  Detail
  cocoa dessert low (1)
  Optimistic mandlový dezert Kakao, 125 g
  Kód: 21062K
  Optimistic probiotický mandlový dezert je první český rostlinný "jogurt" vyrobený z mandlového mléka – Optimistic čerstvého mandlového nápoje. Neobsahuje žádnou laktózu, sóju, lepek ani cukr, zato je plný zdraví prospěšných živých jogurtových kultur. A protože je v něm doopravdy hodně mandlí, má hustou, krémovou chuť. Tahle kakaová dobrota vám prostě zlepší náladu a určitě vám připomene nejeden oblíbený kakaový krém z dětství! Konečně v rostlinné verzi. – bez laktózy, sóji, lepku– vegan (neobsahuje živočišné látky)
  Momentálně nedostupné
  Detail
  natural drink low (2)
  Optimistic probiotický nápoj Natural, 230 g
  Kód: 22012K
  Probiotický nápoj je fermentovaný "zakysaný" mandlový nápoj s živými probiotickými kulturami. Obsahuje velký podíl mandlí a není slazený. Natural nápoj je kyselý, osvěžující a prospěšný pro vaše zažívání. Inspirovaný našimi probiotickými dezerty, tenhle drink si můžete vzít všude s sebou a lžičku klidně zapomenout. – bez laktózy, sóji, lepku– vegan (neobsahuje živočišné látky)
  Momentálně nedostupné
  Detail
  natural dessert low
  Optimistic mandlový dezert Natural, 375 g
  Kód: 21012K
  Optimistic probiotický mandlový dezert je první český rostlinný "jogurt" vyrobený z mandlového mléka – Optimistic čerstvého mandlového nápoje. Neobsahuje žádnou laktózu, sóju, lepek ani cukr, zato je plný zdraví prospěšných živých jogurtových kultur. A protože je v něm doopravdy hodně mandlí, má hustou, krémovou chuť. Neochucený Optimistic probiotický mandlový dezert Natural je skvělý ke snídani s ovocem a granolou, nebo na slano jako tzaziki. Není sladký, má krémovou chuť a je nakyslý tak akorát. Bez cukru, lepku, laktózy, sóji a všech dalších zbytečných látek, zahuštěný pouze špetkou tapioky. – bez laktózy, sóji, lepku– vegan (neobsahuje živočišné látky)
  Momentálně nedostupné
  Detail
  optimistic oriskove 750
  Optimistic lískooříškový nápoj, 750 ml
  Kód: 11023K
  Ani mandle ani mák, ale lískové oříšky. Receptura zůstává stejná (filtrovaná voda, datle a špetka soli), jen jsme vyměnili hlavní ořechovou složku. Vše stále bez přidaného cukru a konzervantů. Optimistic čerstvý lískooříškový nápoj je nejen skvělá svačina, ale hodí se do kávy, koláčů nebo sladké kaše. – bez laktózy, sóji, lepku– vegan (neobsahuje živočišné látky)
  Momentálně nedostupné
  Detail

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem