Tip
 

Naše kaše - Náš hummus BIO 200 g

 

Trvanlivost: 15 dnů od data výroby, 7 dnů garance

Složení: 66 % vařená BIO cizrna*, pitná voda, BIO extra panenský olivový olej*, 6 % BIO tahini-sezamová pasta*, BIO umeocet*, šťáva z BIO citronu*, BIO mořská řasa Kombu*, BIO římský kmín*, BIO kurkuma*, mořská sůl. Alergen. *Produkt ekologického zemědělství. CZ-BIO-003. Výživové údaje na 100 g: Energie 852 kJ/203 kcal, tuky 12 g (z toho nasyc. mastné kys. 1,6 g), sacharidy 13 g (z toho cukry 3,2 g), bílkoviny 7,5 g, sůl 0,87 g.

Dostupnost Vyprodáno
Kód produktu Z010
Kategorie Naše kaše
Položka byla vyprodána...
 

Receptů na klasický hummus je stovky a toto je ten náš! Poctivý a zdravě promyšlený.

Hummus je sytý pokrm z Blízkého východu a je staletími ověřený, zdraví prospěšný.

Máme skvělou zprávu, rozhodli jsme se, že od 3. srpna  budeme naše skleničky vybírat zpět a znovu je použijeme.  Cena produktů se tím ovšem nemění, protože obal nebude zálohovaný. Bohužel nemůžeme zlevnit produkt o cenu obalu, protože jsme spočítali, že náklady na zpětný odvoz a následné řádné vymytí jsou stejné, jako je cena nové skleničky a víčka. A rozdělovat cenu na: produkt a zálohu na obal by způsobilo zmatek, protože jsme součástí několika prodejních kanálů, kde to takto ani není možné nastavit. A tudíž jdeme jednotnou cestou a pro nás (a domníváme se, že i pro vás) nejjednodušší.  
 
Věříme, že ekologicky smýšlející zákazník skleničku donese do prodejny zpět i bez finanční motivace a společně budeme mít dobrý pocit.

Odvoz skla:
Objednávka a závoz skrz naše partnery (např. Nemléko s.r.o.): Odvoz obalů bude probíhat po předchozí domluvě a při dosažení počtu 72 ks, které se vejdou do klasické přepravky. Jelikož nás stojí doprava 150,- Kč za přepravku, tak by svážení nenaplněných přepravek bylo značně neekonomické. Věříme, že Vám tato přepravka, než se odveze, nebude způsobovat problémy v provozovně.
A prakticky to bude tak, že po předchozí domluvě při závozu přeskládáte do přepravky dopravce 72 ks skleniček a on je k nám doručí. Dle našeho časového testu to zabere maximálně 2 minuty :-)

Z hygienických důvodů prosíme, aby sklenička byla čistá a s víčkem. Je možné také vracet papírovou etiketu. Pokud není roztržená, tak ji rádi použijeme znovu.

Spuštění výběru sklenic plánujeme od 3. srpna, na obalech bude nově informace o vrácení obalu a také to budeme šířit skrz sociální sítě apod.

Hmotnost 0.37 kg