Tip
 

Naše kaše - Kokočoko sen BIO 200 g

 

Trvanlivost: 4 - 8 dní

Objednávky pro Moravu, Slovensko, Čechy a Prahu - sobotu prosím odesílejte do středy do 16 hodin. Pokud objendávku odešlete později, Naše kaše vám zavezeme až v následujícím objednávkovém týdnu. 

Objednávky pro Prahu - úterý prosím odesílejte do pátku do 16 hodin. Pokud objendávku odešlete později, Naše kaše vám zavezeme až v následujícím objednávkovém týdnu. 

Složení: vařená BIO rýže(natural)*, pitná voda, BIO datle*, sušený BIO kokos*, 3 % BIO hořká čokoláda*(BIO kakaová hmota*, BIO přírodní třtinový cukr*, BIO kakaové máslo*; obsahuje min. 70 % kakaa), BIO kakao*, BIO vanilka*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství. CZ-BIO-003. Výživové údaje na 100 g: Energie 772 kJ/ 184 kcal, tuky 7,3 g (z toho nasyc. mastné kys. 6,2 g), sacharidy 26 g (z toho cukry 12 g), bílkoviny 2,3 g, sůl 0,27 g

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód produktu Z005
Kategorie Naše kaše
 

 „Koko je z kokosu, dáme si do nosu…“, pamatujete? Inu, kombinace, která nezklame. Ale pozor, může na ní vzniknout závislost! Je to takový kašový hřích nebo spíš hříšek, ale nebojte se ho.

Rýže je pololoupaná, takže cenná slupka zůstala zachována. Čokoláda má 70 % a nejsou v ní žádné zbytečnosti, jen špetka třtinového cukru a kakaové máslo. Navíc kouzelnou vůni a libou chuť, které vás dostane na kolena, způsobuje pravý vanilkový extrakt. A věděli jste, že kokos je v Číně symbolem dlouhověkosti?

Hmotnost 0.37 kg