Naše kaše - Hrášková s pažitkou a česnekem 200 g

 

Trvanlivost: 15 dnů od data výroby, 7 dnů garance

Složení: 86 % vařený BIO zelený hrách*, pitná voda, BIO extra panenský olivový olej*umeocet, 1,5 % pažitka, šťáva z BIO citronu*, BIO slunečnicová semínka*, 0,1 % BIO česnek*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství. (96 % z celkového množství je v bio kvalitě) CZ-BIO-003. Výživové údaje na 100 g: Energie 723 kJ/ 173 kcal, tuky 8 g (z toho nasyc. mastné kys. 1,2 g), sacharidy 15 g (z toho cukry 1,3 g), bílkoviny 8,4 g, sůl 1 g

Dostupnost Vyprodáno
Kód produktu Z007
Kategorie Naše kaše
Položka byla vyprodána...
 

Kdybyste měli naposled hrachovou kaši nebo hrášek? Nepamatujete, tak to je škoda! Dostaňte do sebe tuto super luštěninu namazanou na chlebu nebo jen tak po lžičkách. Základem pomazánky je zelený hrách, který je lahodný svou nasládlou a jarní chutí. Je nejlépe stravitelnou luštěninou, takže nemusíte hned větrat. Zároveň je bohatým zdrojem bílkovin i vlákniny.obsahuje hrachový protein! Protože je z hrachu.

 

Máme skvělou zprávu, rozhodli jsme se, že od 3. srpna  budeme naše skleničky vybírat zpět a znovu je použijeme.  Cena produktů se tím ovšem nemění, protože obal nebude zálohovaný. Bohužel nemůžeme zlevnit produkt o cenu obalu, protože jsme spočítali, že náklady na zpětný odvoz a následné řádné vymytí jsou stejné, jako je cena nové skleničky a víčka. A rozdělovat cenu na: produkt a zálohu na obal by způsobilo zmatek, protože jsme součástí několika prodejních kanálů, kde to takto ani není možné nastavit. A tudíž jdeme jednotnou cestou a pro nás (a domníváme se, že i pro vás) nejjednodušší.  
 
Věříme, že ekologicky smýšlející zákazník skleničku donese do prodejny zpět i bez finanční motivace a společně budeme mít dobrý pocit.

Odvoz skla:
Objednávka a závoz skrz naše partnery (např. Nemléko s.r.o.): Odvoz obalů bude probíhat po předchozí domluvě a při dosažení počtu 72 ks, které se vejdou do klasické přepravky. Jelikož nás stojí doprava 150,- Kč za přepravku, tak by svážení nenaplněných přepravek bylo značně neekonomické. Věříme, že Vám tato přepravka, než se odveze, nebude způsobovat problémy v provozovně.
A prakticky to bude tak, že po předchozí domluvě při závozu přeskládáte do přepravky dopravce 72 ks skleniček a on je k nám doručí. Dle našeho časového testu to zabere maximálně 2 minuty :-)

Z hygienických důvodů prosíme, aby sklenička byla čistá a s víčkem. Je možné také vracet papírovou etiketu. Pokud není roztržená, tak ji rádi použijeme znovu.

Spuštění výběru sklenic plánujeme od 3. srpna, na obalech bude nově informace o vrácení obalu a také to budeme šířit skrz sociální sítě apod.

 

Hmotnost 0.37 kg