Naše kaše - ČokoMls BIO 200 g

 

Trvanlivost: 14 - 24 dní

Objednávky pro Moravu, Slovensko, Čechy a Prahu - sobotu prosím odesílejte do středy do 16 hodin. Pokud objendávku odešlete později, Naše kaše vám zavezeme až v následujícím objednávkovém týdnu. 

Objednávky pro Prahu - úterý prosím odesílejte do pátku do 16 hodin. Pokud objendávku odešlete později, Naše kaše vám zavezeme až v následujícím objednávkovém týdnu. 

Složení: 36 % BIO datle, pitná voda, nasucho pražená BIO slunečnicová semínka*, 4 % BIO kakao*, mořská sůl, BIO vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství. CZ-BIO-003. Výživové údaje na 100 g: Energie 1081 kJ/ 258 kcal, tuky 10 g (z toho nasyc. mastné kys. 1,4 g), sacharidy 33 g (z toho cukry 28 g), bílkoviny 7,3 g, sůl 0,6 g

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód produktu Z011
Kategorie Naše kaše
 

Když vás honí mlsná, s ČokoMlsem se klidně můžete nechat chytit. Vznikl skvělou spoluprací kakaa, pražených slunečnicových semínek, datlí, špetky soli a vanilky. Nic víc, přísaháme!

Nám nejvíc chutná v kaši (jak jinak, že?), ale taky s ovocem nebo na palačinkách. Známe taky pár mlsných tetiček, které si na něm pochutnávají i jen tak po lžičkách, ale to už považujeme za více než rozmařilé… i když troška rozmařilosti sem tam neuškodí. A ještě ke všemu potěšíte nejen chuťové buňky, ale celé tělo. Kdyby Pepek Námořník věděl, kolik je v datlích, slunečnici a kakau železa, nejedl by celé dny nic jiného. A asi by se divil, jak by se navíc zaradovaly jeho svaly z přívalu hořčíku a draslíku a jakou imunitu a krásnou pleť (i když to by zajímalo asi spíš slečnu Olive Oyl) by mu dodala taková nálož zinku.No a pak pár vitamínů ze skupiny Bé a taky vitamíny Áá, Cé a Eé…To už je jen bonus navíc, no néééé?!

Hmotnost 0.37 kg